RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.59 | 168.61
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66724.88
BTC-EUR
61946.64

Patēriņa kredīts pašnodarbinātām personām

Par patēriņa aizdevumu uzskata ērtāko veidu, lai iegūtu papildu līdzekļus bez nodrošinājuma savu plānu īstenošanai un negaidītu tēriņu segšanai.

Kredītu salīdzinājums

izdevīgs kredīts Bieži vien patēriņa kredītu aizņemas, lai labiekārtotu mājokli, veiktu lielāku pirkumu, ceļojumu apmaksai vai jebkuram citam mērķim.

Lai gan pašnodarbinātām personām dažādās kredītiestādēs iespēja saņemt patēriņa aizdevumu netiek liegta, nav noslēpums, ka izvērtēšana no bankas puses vienmēr ir piesardzīgāka nekā tiem klientiem, kas ir vispārējā nodokļa režīmā nodarbinātie.
Visiem topošajiem aizņēmējiem banka analizē ienākumus, kredītvēsturi, esošos kredītus, tad pašnodarbinātiem tas viss tiek vērtēts daudz ilgākā laika periodā, jo situācijas var būt dažādas un ienākumu apjoms un stabilitāte mēdz mainīties katru mēnesi. Labā ziņa ir tāda, ja agrāk patēriņa kredītu piedāvāja, galvenokārt, tikai bankas, tad tagad tas ir pieejams arī vairākās nebanku kredītiestādēs. Tagad visi ātrie kredīti internetā ir pieejami ikvienam. izdevīgs aizdevums

Naudas-kredits.lv piedāvā patēriņa kredītus pašnodarbinātām personām ar izdevīgiem nosacījumiem, un pieteikuma izskatīšana nav tik ilglaicīga kā bankās. Patēriņa kredīts pašnodarbinātām personām tiek izsniegts ar zemāku procentu likmi nekā ātrie īstermiņa aizdevumi. Vairāk informācijas pie Naudas-krediti.lv

 patēriņa kredīts