RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
93.80 | 94.40
EUR/JPY
167.83 | 167.85
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66400.50
BTC-EUR
61314.22

Kur salīdzināt kredītus internetā

Šodien, kad mēs lielāko sava brīvā laika daļu pavadām internetā, un pieslēgšanās internetam kļuvusi tik vienkārša – mums ar dažu “klikšķu” palīdzību ir iespēja nopirkt, pasūtīt vai pieteikt kādu pakalpojumu vai preci pat nepaspējot to nopietni apdomāt! Tāpēc mēs “Naudas-Kredits.lv” portāls, esam izveidojuši mūsu resursu, lai parastam cilvēkam būtu acīmredzamāks tas, ko viņš plāno noformēt – kredīts on-line...

Kredītu salīdzinājums

Šajā vietnē mēs apkopojam mūsu (un ne tikai) klientu viedokli par visām vadošām kredītu kompānijām Latvijā. Vai ir pieejams naudas kredīts internetā tieši Jums, un salīdzināt piedāvajumus varēsiet šeit.

Protams formējot patēriņa, auto līzingu vai cita veida kredītu, katram cilvēkam vajadzētu pašam izvērtēt visas priekšrocības un mīnusus, kas attiecās uz piedāvāto kreditēšanas pakalpojumu, bet ir vērts saprast, ko par konkrēto kompāniju domā arī citi patērētāji. Tāpēc iesakām būt pretimnākošiem, un arī atstāt savu viedokli – nobalsojot par vienu no kompānijām, attiecīgajā kredītu sarakstā. Tā Jūs varēsiet palīdzēt visiem nākamajiem apmeklētajiem izdarīt, viņuprāt pareizāko izvēli.

P.S. Rūpēsimies viens par otru, un ieteiksim to labāko !

salīdzināt kredītus internetā