RU
EUR/USD
1.06 | 1.06
EUR/RUB
99.35 | 99.78
EUR/JPY
164.98 | 165.00
EUR/GBP
0.86 | 0.86
BTC-USD
66399.01
BTC-EUR
62305.38

Kredītu salīdzināšanas platforma

Nevienam nav noslēpums, ko nozīmē salīdzināt. Mēs visi jau izsenis salīdzinām dažādas situācijas, dažādas veikalus, to sortimentu un piedāvātos pakalpojumus. Protams, arī kredīta devējus.

Kredīta kalkulators internetā

pirkt auto Arvien lielāku popularitāti iegūst arī dažādi salīdzināšanas rīki internetā, kuri palīdz apkopot dažāda veida informāciju un salīdzināt to. Mūsu kredītu salīdzināšanas platforma ir vietne, kurā iespējams salīdzināt dažādu populārāko un Latvijā iecienītāko kredītu devēju piedāvājumus. Piedāvājumi ir dažādi, tādēļ lai neapjuktu tajos un saņemtu visizdevīgāko, svarīgi ir izvirzīt mērķi, kam tiks paredzēts attiecīgais finansējums. Un šeit nav nozīmes, vai tas būs transporta līdzekļa iegādei, vai kādam citam mērķim – mēs salīdzināšanas portālā piedāvājam salīdzināt jebkura veida kredītu.

Salīdzināšana tā jau ir ikdiena ik vienam, bet kā tad darbojas salīdzināšanas platforma. izdevīgs kredīts Jums nav nepieciešams iesniegt informāciju katrai kredītu kompānijai. Jūsu vietā to paveiks mūsu speciālisti. Turklāt ja kādam kreditoram būs nepieciešama papildus informācija, pat tad klientam piezvanīs mūsu konsultants, un visu nodrošinās, lai sniegtā informācija tiktu izmantota tikai datu pārbaudei un nenonāk svešās rokās. Pat ja jums ir problēmas ar kredītvēsturi, pie mums jūs uzzināsiet kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi.

Par klientu sniegto datu drošību garantējam no pieteikuma saņemšanas brīža līdz lēmuma pieņemšanai.

kredītu salīdzināšana