RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
93.80 | 94.40
EUR/JPY
167.83 | 167.85
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66400.50
BTC-EUR
61314.22

Kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Vēloties saņemt finansējumu (kredītu) kādam noteiktam mērķim kredītvēsturi ir nozīmīgs rādītājs – īpaši ja vēlamais pirkums vai mērķis ir ar salīdzinoši lielu finansējamo summu. Katrai personai personiskā kredītvēsture ir dažāda, līdz ar to kredīta piešķiršana arī tiek vērtēta ar individuālu pieeju katram.

Auto līzings un kredīts internetā

naudas aizdevums Visi patērētāji, laikam ejot, arī paši sekojot līdzi tendencēm, jau zina, kas ir ķīla un ka, piemēram, kredīts pret auto ķīlu, sniedz iespējas saņemt lielāku finansējumu kārotajam pirkumam, nekā bez jebkāda nodrošinājuma (ķīlas). Taču ja personiskā kredītvēsture ir sabojāta vai pat slikta, kredīts bez auto ķīlas pat nav iespējams vispār.

auto ķila Mums, eLizings.lv, turpinot paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, nereti nākas saskarties un secināt, ka dažiem klientiem, lai realizētu savus mērķus, kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi ir vienīgais iespējamais pakalpojums, kuru varam piedāvāt. Taču tajā pašā laikā, mēs saviem klientiem piedāvājam pat salīdzināt piedāvājumus no dažādiem aizdevējiem, kuri piedāvā šo pakalpojuma veidu. Tādēļ droši varam apgalvot – pat ja pakalpojuma veids ir vienīgais, iespējas ir vairākas. Turklāt tas ir drošāks,nekā naudas aizdevums no privātpersonas.

Pats pakalpojums paredz klientam nezaudēt tiesības lietot automašīnu. Pakalpojuma nosacījumi paredz tikai īpašuma tiesību maiņu, kas nozīmē to, ka, līdz brīdim kamēr netiek izmaksāts kredīts, likumiskais īpašnieks ir līzinga kompānija, bet lietotājs (tehniskajā pasē – turētājs) pats klients. Pēc veiksmīgi nomaksāta kredīta, automašīna nonāk atpakaļ klienta īpašumā automātiski. Tādēļ, mēs iesakām izveidot pieteikumu, saņemt piedāvājumus, izvēlēties sev atbilstošāko un saņemt finansējumu savu mērķu īstenošanai.

kredīts ar sliktu kredītvēsturi