RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.59 | 168.61
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66724.88
BTC-EUR
61946.64

Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas

Meklējot un atrodot sev vēlamo automašīnu, gana bieži iespējams saskarties ar situāciju, kad tās iegādei pietrūkst vai nemaz nav naudas līdzekļu. Bet ko gan darīt, ja auto ir akūti nepieciešams? Protams, ja ir savi naudas līdzekļi pastāv iespēja iegādāties auto, iekļaujoties savā budžetā vai savus naudas līdzekļus izmantot kā pirmo iemaksu, ja auto iegādi realizē ar līzinga palīdzību.

Auto līzings un kredīts internetā

pirkt auto Bet ko gan darīt, ja auto ir akūti nepieciešams? Protams, ja ir savi naudas līdzekļi pastāv iespēja iegādāties auto, iekļaujoties savā budžetā vai savus naudas līdzekļus izmantot kā pirmo iemaksu, ja auto iegādi realizē ar līzinga palīdzību. Savukārt pat ja naudas līdzekļi, kurus varat atļauties auto iegādei, nav, tagad ir risinājums – auto kredīts bez pirmās iemaksas. Šis pakalpojuma veids paredz finansējuma piešķiršanu pilnā apmērā, jeb tik cik patiesi nepieciešams, lai pirkums būtu veiksmīgi realizējams. Arī mēs piedāvājam saviem klientiem šo pakalpojumu, turklāt ar iespēju kredīta piedāvājumus salīdzināt starp visiem vadošajiem kreditoriem Latvijā. Tas nozīmē, katram iespēja izvēlēties sev tīkamākās priekšrocības vai labāko piedāvājumu.

autolizings Svarīgi, ka situācijā, kad tiek meklēts kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas, dažkārt veidojas situācija kurā kāda no bankām tomēr nevar piešķirt savam klientam visu vēlamo summu. Tad der atcerēties ka ir kredītu kompānijas, kredīta piešķiršanu nevērtē tik skrupulozi kā to dara bankas. Pat ja jums ir slikta kredītvēsture, pie mums ir tāds piedāvājums, ka kredīts pret auto ķilu ar sliktu kredītvēsturi.

Tā piemēram, ja seb auto kredīts vai swedbank auto kredīts netiek piedāvāts vēlamajā apmērā, ir vērts iepazīties ar mūsu pakalpojuma priekšrocībām un izvēlēties sev piemērotāko risinājumu lielākas kredīta summas saņemšanai ar, gandrīz, tik pat labiem nosacījumiem kā bankās.

autokredīts