RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
93.71 | 94.27
EUR/JPY
167.39 | 167.41
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66082.05
BTC-EUR
60943.64

Kas ir patēriņa kredīts ?

Kad nepieciešams kredīts personīgām vajadzībām, jūs varat izvēlēties patēriņa kredītu vai ātro.

Patēriņa kredīts internetā

izdevīgs kredīts Parasti ne visi saprot atšķirību starp šiem diviem aizdevumiem. Patēriņa kredīts tiek izsniegts tikai fiziskām personām personīgām vajadzībām sev vai savai ģimenei. Patiesībā jūs saņemat naudu no bankas vai kredītkompānijas un iztērējat to savām vajadzībām. Protams, jums būs jānorāda, kādiem nolūkiem jums ir nepieciešama konkrēta summa, taču patiesībā neviens no jums neprasīs čekus vai citus dokumentus par iztērēto naudu.

kredīts Patēriņa kredīti tiek izsniegti uz ilgu laiku un ar zemākām procentu likmēm nekā, piemēram, ātrie kredīti. Šādus kredītus izsniedz gan bankas, gan dažādas kredītkompānijas un Latvijā tie ir pieprasīti jau vairākus gadus. Lai netērētu savu laiku izdevīga kredīta meklējumiem un neparmaksātu, iesakām izmantot kredītu salīdzināšanas platformu. Kredītu salīdzinājums ir ļoti ērts veids, kā ietaupīt savu naudu.

Oficiālā kredītu salīdzināšanas platforma elizings.lv palīdzēs salīdzināt kredītus un izvēlēties labāko. Tikai ar vienu pieteikumu saņemsi aizdevuma piedāvājumus no Latvijā pazīstamām kredītu kompānijām. Jūs varēsiet salīdzināt aizdevumus savā starpā un izvēlēties piemērotu piedāvājumu uz doto brīdi. Patēriņa kredītam ir daudz priekšrocību un tas ir diezgan vienkārši noformējams, tāpēc tas ir diezgan izplatīts. Taču tāpat kā jebkuram citam aizdevumam ir nepieciešamas noteiktas saistības. Tāpēc vienmēr pirms kredītu noformēšanas izvērtē savas finansiālās iespējas.

patēriņa aizdevums