RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.60 | 168.62
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66803.11
BTC-EUR
62226.89

Ilgtermiņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Par kredītvēsturi sauc personas finansiālo saistību apkopojumu, kurā parādās detalizēta informācija gan par agrākām, gan esošām kredītsaistībām, iekļaujot gan izpildītās, gan aktīvās.

Patēriņa kredīts internetā

kredīts Ja tiek runāts par kredītvēsturi, tad ar to var saprast vai nu pozitīvo vai negatīvo kredītvēsturi. Lai arī kā kredītņēmēji un kredītdevēji vēlētos tiekties uz to, lai visas kredītvēstures būtu pozitīvas, taču realitātē ne vienmēr to izdodas realizēt.

Vai nu ir nepietiekama savu spēju izvērtēšana, nejauša vai apzināta maksājumu kavēšana, aizdevumu galvošana vai neoficiālu ienākumu esamība u.c. faktori, kas tieši ietekmē kredītvēsturi. Tāpēc pirms aizņemies, salīdzini! Kredītu salīdzinājums ir ļoti ērts veids, lai novērtētu savas iespējas.
Kāpēc kredītvēsture ir tik svarīgi? Pavisam vienkārši – kredītvēsture tiešā veidā ietekmē Jūsu iespējas saņemt citus kredītus nākotnē, neatkarīgi no tā, cik liels vai mazs aizdevums ir nepieciešams. aizdevums

Par laimi, Naudas-kredits.lv ir uzņēmums, kas saprot, ka jebkuram klientam dzīvē var gadīties neparedzamas situācijas, kuras nevarēja iepriekš paredzēt, var rasties laicīgas grūtības ar kredīta atmaksu. Naudas-kredits.lv ir uzņēmums, kas saviem klientiem izskata iespēju arī aizdot ilgtermiņa aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi. Vairāk informācijas pie www.naudas-kredits.lv.

ilgtermiņa kredīts