RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
96.60 | 97.36
EUR/JPY
170.19 | 170.31
EUR/GBP
0.85 | 0.85
BTC-USD
68726.23
BTC-EUR
63321.74

Banku salīdzinājums

Laikam ejot, Latvijā aizvien vairāk parādās kredītu bankas, kuras piedāvā dažāda tipa finansējumu un kreditēšanas pakalpojumus, kas klientiem sniedz iespēju saņemt finansējumu un piepildīt gan ilgi lolotus sapņus, gan veikt neplānotus, bet tiešām steidzami nepieciešamus, pirkumus.

Naudas kredīts internetā

izdevīgs kredīts Atšķirībā no komercbankām, bankas, kas specializējas kreditēšanā, piedāvā visa spektra kredītu piedāvājumus gan auto iegādei, gan nekustamā īpašuma iegādei, arī patēriņa kredītu un pat esošo kredītu refinansēšanu jeb apvienošanu vienā ērtā pakalpojumā, turklāt piedāvājumus sniedz salīdzinoši īsā laika posmā.

Savukārt mēs piedāvājam pakalpojumu kredītu salīdzināšanas platforma, ar kuras palīdzību jums būs iespējas salīdzināt un izvērtēt šo kredītu banku piedāvājumus, pirms pieņemt lēmumu par kredīta līguma parakstīšanu un finansējuma saņemšanu. kredītu bankas Kā jau tika pieminēts, salīdzinoši ar komercbankām, šīs bankas savus procesus veic stipri ātrāk un bieži vien klients nonāk līdz līguma parakstīšanai vien nieka stundas laikā, ja vien apmeklē kādu no mūsu filiālēm klātienē. Nedaudz ilgāk būs, visas darbības veicot attālināti, taču arī to var paveikt salīdzinoši ātrāk, nekā tas būtu, ja nāktos gaidīt komercbanku piedāvājumu divas dienas vai pat vairāk, kā nereti tas gadās.

Liels ieguvums klientiem ir tas, ka kredītu bankas finansējumu sniedz bez pirmās iemaksas un jebkāda cita veida nodrošinājuma, kā arī ar atvieglotu izskatīšanas procedūru. Tā piemēram, auto kredīta gadījumā, tās īpašnieks ir pats aizņēmējs (klients). Tādēļ, ja savā bankā esat saņēmis kredīta atteikumu, piesakies un salīdzini kādas iespējas var piedāvāt kredītu bankas.

Visas bankas