RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.60 | 168.62
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66803.11
BTC-EUR
62226.89

Auto līzinga kalkulators

Diezgan bieži jūs varat saskarties ar līdzekļu trūkumu, lai iegādātos konkrētu produktu. Tad daudzi izmanto kredītu.

Auto līzings

auto kredīts Bet, runājot par automašīnu, rodas jauns jautājums, kādu aizdevuma veidu izvēlēties. Kas būs izdevīgāk vai kāda veida aizdevumus piedāvās kredītkompānija.Auto kredīts, auto lizings vai varbūt auto noma?

Bieži nāk palīgā auto līzings. Katra kredītu kompānija savā vietnē publicē līzinga kalkulatorus. Piemēram, Swedbank auto līzinga kalkulators.

Ar kalkulatora palīdzību klients pats var apskatīt ikmēneša maksājumu iepriekšēju aprēķinu, ka arī aprēķināt līzinga automašīnas izmaksas. Lai būtu pārliecinātām par savas izvēles pareizību, būs ieteicams salīdzināt vairāku kredītkompāniju piedāvājumus. Kredītu salīdzinājums palīdzēs jums iepriekš novērtēt savas iespējas iegādāties automašīnu. Protams, kredīta maksājums katrā kompānijā var atšķirties, tapat kā arī līzinga termiņš.

Savukārt jāatzīmē, ka visi sākotnējie skaitļi no kalkulatora var atšķirties no gala rezultāta. Auto līzinga kalkulators parāda vidējos skaitļus, aprēķinot tos pēc formulas. Lai iegūtu precīzākus un galīgākus aprēķinus, jums jāaizpilda pieteikums, jo kredītkompānija izskata katru klientu individuāli un var piedāvāt labāku piedāvājumu, ja ienākumi un kredītvēsture atbilst šī uzņēmuma prasībām.

auto līzings