RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
93.71 | 94.27
EUR/JPY
167.39 | 167.41
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66082.05
BTC-EUR
60943.64

Auto kredīts bez banku starpniecības

Mūsdienās reti kurš atļaujas nopirkt jaunu vai mazlietotu mašīnu bez papildu līdzekļu aizņemšanās no kreditēšanas iestādēm.

Auto kredīts internetā

kredīts Šādos gadījumos pircējs sāk domāt par kredīta ņemšanas iespējām. Kas īsti ir auto kredīts un kādos gadījumos tas ir vispiemērotākais finansējuma veids? Auto kredītu var salīdzināt ar patēriņa kredītu, kura nosacījumi piemēroti tieši automašīnu iegādei.

Līdzīgi kā patēriņa kredītu dažādu preču vai pakalpojumu iegādei, arī auto kredītu raksturo tas, ka tas ir vienkārši, ērti un ātri noformējams, jo netiek izvirzīta virkne prasību attiecībā uz automašīnas cenu, vecumu un automašīnas pircēja līdzmaksājumu.
Uzņēmums naudas-kredits.lv saviem klientiem piedāvā auto kredītu bez bankas starpniecības. Pie naudas-kredits.lv nodrošinājums kredītam ir Jūsu iegādāts transportlīdzeklis. Gadījumos, ja Jūsu ienākumi un kredītvēsture atbilst līzingu kompāniju prasībām, var noformēt auto kredītu bez ķīlas – tad naudas aizdevums tiek pārskaitīts uz klienta kontu, ka arī ir iespējams kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas. Savukārt, klientam tiek noteikts noteikts laika termiņš, lai atrastu sev vispiemērotāko auto. aizdevums

Parasts auto kredīts bankās arī ļauj iegādāties auto bez ilgstošiem uzkrājumiem, taču obligāta prasība parasti ir pirmā iemaksa, kura nereti sasniedz 30 % no pašas mašīnas vērtības, un šī naudas summa parasti tomēr ir jāiekrāj vai jāatrod. Pie naudas-kredits.lv Jums ir iespēja iegādāties auto kredītu savai sapņu mašīnai bez bankas starpniecības, kas ir ātrāk, vienkāršāk un ērtāk. Atšķirībā no bankas uto kredītam pie naudas-kredits.lv nav nepieciešama pirmā iemaksa, kas ir mazāk būtisks faktors.

auto kredīts