RU
EUR/USD
1.08 | 1.08
EUR/RUB
93.71 | 94.27
EUR/JPY
167.39 | 167.41
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66082.05
BTC-EUR
60943.64

Ātrie kredīti internetā

SMS un ātro kredītu aizdevēji ir tās kompānijas, kuras piedāvā nelielus aizdevumus uz īsiem termiņiem. Šāda kredīta veida pamatuzdevums, sniegt palīdzību klientam īsā laika posmā, kad aizdevums nepieciešams līdz algas saņemšanai vai steidzama un pat impulsīva pirkuma gadījumā.

SMS Kredīts - Noformēt

Bet lai šīs kompānijas spētu pašas izdzīvot un pelnīt tādos īsos termiņos %-tu likmes ir ļoti augstas, un tāda veida aizdevumu pierasts saukt par sms kredīts vai kā līdzīgi.
Ātro kredītu atmaksas princips, vienlaikus ar īsajiem termiņiem, ir kredīta pilna atmaksa. Ja kādu apsvērumu dēļ aizņēmējs to nespēj paveikt, tie piedāvā tikai tik daudz kā pagarināt termiņu par papildus samaksu, kas ir noteiktu %-tu apmērā no paņemtās summas. online aizdevumi

Klientam šādi rīkojoties pieaug atmaksājamā summa ik reizi kad tiek izmantots termiņa pagarinājums. Viens labums tomēr ir šiem ātriem kredītiem – pamatsumma ko piedāvā aizdevēji ir limitēta, kur šis limits nav tik pārmērīgi augsts. Retos gadījumos, ja tas nekļūst par ieradumu, šis ir labs risinājums. Mēs mudinām ikkatru cītīgi pārdomāt pirms aizņemties un izmantot ātro kredītu iespējas, jo to izmantotais apjoms un regularitāte var ietekmēt kredīta saņemšanu nopietnākiem mērķiem.

sms kredīts internetā