RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.38 | 168.40
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66968.66
BTC-EUR
62267.93

Aizdevumi fiziskām personām

Kredīts privātpersonām tiek izsniegts jebkurām personiskām vajadzībām, vai tā ir automašīnas, tehnikas, nekustamā īpašuma iegāde.

Patēriņa kredīts internetā

izdevīgs kredīts Patēriņa kredītu var saņemt arī uz noteiktu naudas summu. Mūsu laikos tā ir kļuvusi tik ierasta lieta, ka daudziem ir izdevies labi iepazīt šo kredīta veidu. Mūsu tirgū parādoties kredītkompānijām, paplašinās iespējas saņemt aizdevumu privātpersonām. Tagad kredītu var saņemt pat neizejot no mājas, kas mūsu laikos neapšaubāmi ir ļoti ērti.

Galvenie nosacījumi ir vecuma ierobežojumi no 18 līdz 75 gadiem. Kredītkompānijas piedāvā katram klientam individuālus nosacījumus, jo izskata katru klientu atsevišķi. Naudas kredīts bez ķīlas, kredīts ar sabojātu kredītvēsturi, kredīts bez oficiāliem ienākumiem – tie ir tikai daži no iespējamiem nosacījumiem privātpersonu kredītu saņemšanai.
Daudzu kredītkompāniju mājaslapā ir izvietoti kredīta kalkulatori, ar kuru palīdzību klients var priekšlaicīgi izpētīt paredzamo ikmēneša maksājumu un iespējamo kredīta pārmaksu. izdevīgs aizdevums

Tāpat kredītu salīdzināšanas platformā ikviens varēs saņemt izdevīgus piedāvājumus no pazīstamām kredītu kompānijām un salīdzināt tos savā starpā un izvēlēties sev izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu. Ņemot vērā to, ka aizdevuma noformēšana neaizņem daudz laika, tev būs vairāk laika neņemt pirmo uznākušo kredītu un jau iepriekš izvērtēt savas iespējas.

naudas kredīts