RU
EUR/USD
1.12 | 1.12
EUR/RUB
83.43 | 83.50
EUR/JPY
127.66 | 127.67
EUR/GBP
0.85 | 0.85
BTC-USD
47929.33
BTC-EUR
42426.04

Visi ātrie kredīti internetā

Situācijās, kad steidzami ir nepieciešamība pēc nelieliem naudas līdzekļiem, ātrie kredīti ir vienkāršākais un visbiežāk sastopamais risinājums gan Latvijā, gan pasaulē.

SMS kredīts internetā 15 min laikā

Brīdī kad tverat pirmo ātro kredītu pēc pirmās atrastās informācijas, padomājiet vai tas būs gudri un vai nevajadzētu rīkoties apdomīgāk. Daudzi jau labi zina, ka ātri noformēt kredītu tagad iespējams aizvien biežāk...

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, daudzi izmanto aizdevumu. Mūsdienās ir ļoti plašs aizdevumu piedāvājumu klāsts. Patēriņa kredīts, ātrais, studentu, līzings, hipotēka utt.

Patēriņa kredīta kalkulators

Mūsdienās aizvien pieaug tendence izmantot kredītu pakalpojumus. Bieži vien cilvēki aizņemas, plānojot lielus pirkumus, piemēram sava mājokļa iegāde, automašīnas iegāde, sava uzņēmuma izveidošana vai biznesa idejas attīstīšana u.c.

Naudas kredīts pret darba algu

Saņemot kredītu jebkurai banki vai kredītiestādei, ir svarīgi, cik labs klients tu esi. Protams, tagad kredītkompānijas izsniedz naudas aizdevumus dažādiem klientiem gan ar sliktu kredītvēsturi, gan ar labu.

Naudas kredīts bez ķīlas

Naudas kredīts kā naudas līdzekļu aizdevums pēdējā laikā kļuvis aizvien populārāks to cilvēku vidū, kuriem kļūst sarežģīti pat ikdienas tēriņi, kad jānomaksā lielāki rēķini vai jāveic neplānotas darbības savas ikdienas dzīves uzlabošanai vai stabilizēšanai...

Naudas aizdevums no privātpersonas

Kredītu kompānijas, kuras vienkārši sniedz iespēju saņemt naudas aizdevumu jebkādam mērķim, ir ļoti daudz...

Naudas aizdevums internetā

Mūsdienās viss ir atrodams internetā. Gan informācija par vēlamo tēmu, gan arī dažādas patēriņa preces un tagad arī pārtika – pat nauda. Jā – tieši tā – arī nauda. Naudas aizdevums internetā ir kļuvis par ļoti populāru pakalpojumu ļoti daudzām kredītu kompānijām.

Naudas aizdevums bez ķīlas

Kādu laiku atpakaļ kredīta aizdevēji tā ņēmējiem vienmēr pieprasīja ķīlu, lai nodrošinātos pret iespējamiem zaudējumiem, tāpēc ātrie kredīti bez ķīlas šķita kaut kas nereāls.

Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Kredīts parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi šķiet neiespējama misija? Ikviens naudas aizdevums ir saistīts ar zināmiem riskiem.

Kur salīdzināt kredītus internetā

Šodien, kad mēs lielāko sava brīvā laika daļu pavadām internetā, un pieslēgšanās internetam kļuvusi tik vienkārša – mums ar dažu “klikšķu” palīdzību ir iespēja nopirkt, pasūtīt vai pieteikt kādu pakalpojumu vai preci pat nepaspējot to nopietni apdomāt! Tāpēc mēs “Naudas-Kredits.lv” portāls, esam izveidojuši mūsu resursu, lai parastam cilvēkam būtu acīmredzamāks tas, ko viņš plāno noformēt – kredīts on-line...

Kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi

Lai atrastu kredīta devēju, kur aizņemties naudu ar sabojātu kredītvēsturi, var nākties pavadīt ilgu laiku un tas var būt gana sarežģīts process. Mēs vēlamies atvieglot Jums šo procedūru un ietaupīt Jūsu laiku.

Kredītu salīdzināšanas platforma

Nevienam nav noslēpums, ko nozīmē salīdzināt. Mēs visi jau izsenis salīdzinām dažādas situācijas, dažādas veikalus, to sortimentu un piedāvātos pakalpojumus. Protams, arī kredīta devējus.

Kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Vēloties saņemt finansējumu (kredītu) kādam noteiktam mērķim kredītvēsturi ir nozīmīgs rādītājs – īpaši ja vēlamais pirkums vai mērķis ir ar salīdzinoši lielu finansējamo summu. Katrai personai personiskā kredītvēsture ir dažāda, līdz ar to kredīta piešķiršana arī tiek vērtēta ar individuālu pieeju katram.

Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas

Meklējot un atrodot sev vēlamo automašīnu, gana bieži iespējams saskarties ar situāciju, kad tās iegādei pietrūkst vai nemaz nav naudas līdzekļu. Bet ko gan darīt, ja auto ir akūti nepieciešams? Protams, ja ir savi naudas līdzekļi pastāv iespēja iegādāties auto, iekļaujoties savā budžetā vai savus naudas līdzekļus izmantot kā pirmo iemaksu, ja auto iegādi realizē ar līzinga palīdzību.

Kredīts ar sliktu kredīt vēsturi

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kreditori pievērš gana lielu uzmanību personas kredīt-vēsturei un gana nopietni vērtē klienta maksātspēju. Daudzi cilvēki šo terminu slikta kredīt vēsture, domā, ka var attiecināt uz viņu situāciju, pat gadījumos, ja ir bijis kāds neliels kavējums maksājumos.

Kādu kredītu izvēlēties?!

Jo vairāk attīstās finanšu instrumenti, jo grūtāk ir mūsdienās, parastam cilvēkam saprast, kas tieši viņam ir vajadzīgs no piedāvātajiem pakalpojumiem.

Jauns ātrais kredīts

Mūsdienās daudzi cilvēki izmanto kredītkompānijas pakalpojumus, kas piedāvā ātros kredītus. Visu laiku parādās jaunas kredītkompānijas, kuras cenšas saviem klientiem piedāvāt arvien izdevīgākus nosacījumus.

Izdevīgākais auto līzings

Auto iegāde ne vienmēr un ne visiem var būt viegls un vienkāršs process. Lai iegādātos automašīnu ar aizdevēju starpniecību, ir daudz un dažādu finansēšanas iespēju un to pakalpojumi.

Banku salīdzinājums

Laikam ejot, Latvijā aizvien vairāk parādās kredītu bankas, kuras piedāvā dažāda tipa finansējumu un kreditēšanas pakalpojumus, kas klientiem sniedz iespēju saņemt finansējumu un piepildīt gan ilgi lolotus sapņus, gan veikt neplānotus, bet tiešām steidzami nepieciešamus, pirkumus.

Auto līzinga kalkulators

Diezgan bieži jūs varat saskarties ar līdzekļu trūkumu, lai iegādātos konkrētu produktu. Tad daudzi izmanto kredītu.

Auto kredīts vai līzings

Lai iegādātos automašīnu aizvien biežāk tiek meklēts papildus finansējums. Mainoties finansēšanas tendencēm, jau izsenis zināmajam auto līzingam tagad ir jauns sabiedrotais – auto kredīts vai kredīts auto iegādei.

Auto kredīts bez banku starpniecības

Mūsdienās reti kurš atļaujas nopirkt jaunu vai mazlietotu mašīnu bez papildu līdzekļu aizņemšanās no kreditēšanas iestādēm.

Ātrie kredīti internetā

SMS un ātro kredītu aizdevēji ir tās kompānijas, kuras piedāvā nelielus aizdevumus uz īsiem termiņiem. Šāda kredīta veida pamatuzdevums, sniegt palīdzību klientam īsā laika posmā, kad aizdevums nepieciešams līdz algas saņemšanai vai steidzama un pat impulsīva pirkuma gadījumā.

Ātrais naudas kredīts internetā

Kad mazām vajadzībām nepietiek naudas, nereti palīgā nāk ātrais naudas kredīts internetā. Šāds aizdevums ir ļoti ērts, jo neprasa ilgu laiku noformēšanai, tiek izsniegta uz īsu laiku un tiek izsniegta vai nu tiešsaistē, ar SMS palīdzību, vai retāk ofisā.

Ātrais kredīts bez darba vietas

Bieži vien daži no mums nonāk neapskaužamā situācijā. Zaudējam darbu, vai ilgstoši neizdodas atrast kāroto darba vietu un amatu. Mēdz būt personas kuras ilgstoši ir nodarbinātas arī neoficiāli.

Aizdodu naudu ar sliktu kredītvēsturi

Kad rodas finansiālas problēmas, mēs visos iespējamos veidos meklējam izeju no šīs situācijas. Kāds izmanto radinieku vai draugu palīdzību, kāds ņem kredītu no bankas vai citas kredītiestādes.

Aizdevums auto iegādei

Lai iegādātos automašīnu aizvien biežāk tiek meklēts papildus finansējums. Mainoties finansēšanas tendencēm, jau izsenis zināmajam auto līzingam tagad ir jauns sabiedrotais – aizdevums auto iegādei.