RU
EUR/USD
1.07 | 1.07
EUR/RUB
93.11 | 96.11
EUR/JPY
168.38 | 168.40
EUR/GBP
0.84 | 0.84
BTC-USD
66968.66
BTC-EUR
62267.93

Visi ātrie kredīti internetā

Situācijās, kad steidzami ir nepieciešamība pēc nelieliem naudas līdzekļiem, ātrie kredīti ir vienkāršākais un visbiežāk sastopamais risinājums gan Latvijā, gan pasaulē.

Swedbank patēriņa kredīts

Ar patēriņa kredīta palīdzību savas vēlmes vari īstenot jau tagad, neatliekot tās uz nenoteiktu laiku.

SMS kredīts internetā 15 min laikā

Brīdī kad tverat pirmo ātro kredītu pēc pirmās atrastās informācijas, padomājiet vai tas būs gudri un vai nevajadzētu rīkoties apdomīgāk. Daudzi jau labi zina, ka ātri noformēt kredītu tagad iespējams aizvien biežāk...

Seb patēriņa kredīts

SEB patēriņa kredīts ir kredīts, kas tiek piedāvāts SEB bankā un var tikt izmantots, lai finansētu dažādus patēriņa vajadzības, piemēram, automašīnu iegādi, mājokļa remontu, ceļojumu, un citas personīgās vajadzības.

Patēriņa kredīts pret auto ķīlu

Neparedzēti izdevumi var prasīt papildu finansējumu. Patēriņa kredīts var būt veids, kā ātri iegūt nepieciešamo naudu šādos gadījumos.

Patēriņa kredīts pirmajai iemaksai

Jūs esat gatavs veikt nozīmīgu pirkumu, bet jums trūkst līdzekļu pirmajai iemaksai?

Patēriņa kredīts pensionāriem

Pastāv uzskats, ka kredīti nepieciešami tikai jauniešiem, savukārt gados vecākiem cilvēkiem tos vai nu nevajag, vai arī ir grūti saņemt.

Patēriņa kredīts pašnodarbinātām personām

Par patēriņa aizdevumu uzskata ērtāko veidu, lai iegūtu papildu līdzekļus bez nodrošinājuma savu plānu īstenošanai un negaidītu tēriņu segšanai.

Patēriņa kredīts no 18 gadiem

Cilvēkiem mēdz būt daudz vēlmju, kuras, diemžēl, ne visiem ir iespējas uzreiz realizēt.

Patēriņa kredīts bez ķīlas

Ja nepieciešams kredīts kādām vajadzībām, tad visbiežāk tas ir patēriņa kredīts.

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, daudzi izmanto aizdevumu. Mūsdienās ir ļoti plašs aizdevumu piedāvājumu klāsts. Patēriņa kredīts, ātrais, studentu, līzings, hipotēka utt.

Patēriņa kredīts ar galvotāju

Patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem kredītiem.

Patēriņa kredīta kalkulators

Mūsdienās aizvien pieaug tendence izmantot kredītu pakalpojumus. Bieži vien cilvēki aizņemas, plānojot lielus pirkumus, piemēram sava mājokļa iegāde, automašīnas iegāde, sava uzņēmuma izveidošana vai biznesa idejas attīstīšana u.c.

Naudas kredīts pret darba algu

Saņemot kredītu jebkurai banki vai kredītiestādei, ir svarīgi, cik labs klients tu esi. Protams, tagad kredītkompānijas izsniedz naudas aizdevumus dažādiem klientiem gan ar sliktu kredītvēsturi, gan ar labu.

Naudas kredīts bez ķīlas

Naudas kredīts kā naudas līdzekļu aizdevums pēdējā laikā kļuvis aizvien populārāks to cilvēku vidū, kuriem kļūst sarežģīti pat ikdienas tēriņi, kad jānomaksā lielāki rēķini vai jāveic neplānotas darbības savas ikdienas dzīves uzlabošanai vai stabilizēšanai...

Naudas kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Naudas kredīts ir finansiāls instruments, kurā aizdevējs (parasti finanšu iestāde vai uzņēmums) sniedz aizdevumu aizņēmējam konkrētā naudas summa, un aizņēmējs piekrīt atmaksāt šo summu ar procentiem noteiktajā laika periodā. Saņemt naudas kredītu ar sliktu kredītvēsturi ir grūti, bet nav neiespējami.

Naudas kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Naudas kredīta aizdevuma saņemšana ar sabojātu kredītvēsturi var būt sarežģīts uzdevums. Bojāta kredītvēsture aizdevējiem bieži vien ir kā sarkanais karogs, kas liek tiem vilcināties piedāvāt aizdevumus, jo tiek uzskatīts, ka tas ir riskanti.

Naudas kredīti internetā - salīdzinājums

Mūsdienās gandrīz visu var pasūtīt un iegādāties internetā. Izmantojot interneta veikalus, var veikt pirkumus neizejot no mājām, ne tikai pirkumus, pat kredītu pirkumiem var noformēt no mājām, un naudu kontā var saņemt pat sežot pie datora.

Naudas aizdevums no privātpersonas

Kredītu kompānijas, kuras vienkārši sniedz iespēju saņemt naudas aizdevumu jebkādam mērķim, ir ļoti daudz...

Naudas aizdevums internetā

Mūsdienās viss ir atrodams internetā. Gan informācija par vēlamo tēmu, gan arī dažādas patēriņa preces un tagad arī pārtika – pat nauda. Jā – tieši tā – arī nauda. Naudas aizdevums internetā ir kļuvis par ļoti populāru pakalpojumu ļoti daudzām kredītu kompānijām.

Naudas aizdevums bez ķīlas

Kādu laiku atpakaļ kredīta aizdevēji tā ņēmējiem vienmēr pieprasīja ķīlu, lai nodrošinātos pret iespējamiem zaudējumiem, tāpēc ātrie kredīti bez ķīlas šķita kaut kas nereāls.

Naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi

Kredīts parādniekiem ar sliktu kredītvēsturi šķiet neiespējama misija? Ikviens naudas aizdevums ir saistīts ar zināmiem riskiem.

Nauda pret auto

Lieliska iespēja tiem, kuri plāno iegādāties savu auto, bet nepietiek līdzekļu šāda pirkuma veikšanai – ir kredīts automašīnas iegādei.

Lēti kredīti ar izdevīgiem procentiem

Nav noslēpums, ka, lai izvēlētos kredītu ar izdevīgāko procentu likmi, ir jāsalīdzina vismaz vairāki dažādu kredītu kompāniju kredīti savā starpā.

Labākais patēriņa kredīts internetā

Patēriņa kredīts internetā ir aizdevums, ko var saņemt tiešsaistē, izmantojot dažādus finanšu pakalpojumu sniedzējus vai aizdevējus.

Kur salīdzināt kredītus internetā

Šodien, kad mēs lielāko sava brīvā laika daļu pavadām internetā, un pieslēgšanās internetam kļuvusi tik vienkārša – mums ar dažu “klikšķu” palīdzību ir iespēja nopirkt, pasūtīt vai pieteikt kādu pakalpojumu vai preci pat nepaspējot to nopietni apdomāt! Tāpēc mēs “Naudas-Kredits.lv” portāls, esam izveidojuši mūsu resursu, lai parastam cilvēkam būtu acīmredzamāks tas, ko viņš plāno noformēt – kredīts on-line...

Kur ņemt kredītu un kur izdevīgāk?

Kredīti var būt noderīgi, ja vēlaties finansēt lielus pirkumus vai izmaksas, kuras nevarat segt no savām ietaupījumiem.

Kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi

Lai atrastu kredīta devēju, kur aizņemties naudu ar sabojātu kredītvēsturi, var nākties pavadīt ilgu laiku un tas var būt gana sarežģīts process. Mēs vēlamies atvieglot Jums šo procedūru un ietaupīt Jūsu laiku.

Kredītu salīdzināšanas platforma

Nevienam nav noslēpums, ko nozīmē salīdzināt. Mēs visi jau izsenis salīdzinām dažādas situācijas, dažādas veikalus, to sortimentu un piedāvātos pakalpojumus. Protams, arī kredīta devējus.

Kredītu salīdzinājums Top 10

Parasti, kad aizdevums ir nepieciešams ātri, ne visiem ir daudz laika, ko viņi ir gatavi tērēt, meklējot izdevīgu kredītu.

Kredītu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi

Tagad, dažādu kredītu popularitātes un pieejamības dēļ, arvien vairāk cilvēku nonāk šīs situācijas ķīlniekos.

Kredīts pret auto ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Vēloties saņemt finansējumu (kredītu) kādam noteiktam mērķim kredītvēsturi ir nozīmīgs rādītājs – īpaši ja vēlamais pirkums vai mērķis ir ar salīdzinoši lielu finansējamo summu. Katrai personai personiskā kredītvēsture ir dažāda, līdz ar to kredīta piešķiršana arī tiek vērtēta ar individuālu pieeju katram.

Kredīts pensionāriem pret pensiju

Pensionāru kredīts ir naudas aizdevums, kuru var saņemt pensionāri.

Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas

Meklējot un atrodot sev vēlamo automašīnu, gana bieži iespējams saskarties ar situāciju, kad tās iegādei pietrūkst vai nemaz nav naudas līdzekļu. Bet ko gan darīt, ja auto ir akūti nepieciešams? Protams, ja ir savi naudas līdzekļi pastāv iespēja iegādāties auto, iekļaujoties savā budžetā vai savus naudas līdzekļus izmantot kā pirmo iemaksu, ja auto iegādi realizē ar līzinga palīdzību.

Kredīts ar sliktu kredīt vēsturi

Atšķirībā no ātrajiem kredītiem, kreditori pievērš gana lielu uzmanību personas kredīt-vēsturei un gana nopietni vērtē klienta maksātspēju. Daudzi cilvēki šo terminu slikta kredīt vēsture, domā, ka var attiecināt uz viņu situāciju, pat gadījumos, ja ir bijis kāds neliels kavējums maksājumos.

Kas ir patēriņa kredīts ?

Kad nepieciešams kredīts personīgām vajadzībām, jūs varat izvēlēties patēriņa kredītu vai ātro.

Kādu kredītu izvēlēties?!

Jo vairāk attīstās finanšu instrumenti, jo grūtāk ir mūsdienās, parastam cilvēkam saprast, kas tieši viņam ir vajadzīgs no piedāvātajiem pakalpojumiem.

Jauns ātrais kredīts

Mūsdienās daudzi cilvēki izmanto kredītkompānijas pakalpojumus, kas piedāvā ātros kredītus. Visu laiku parādās jaunas kredītkompānijas, kuras cenšas saviem klientiem piedāvāt arvien izdevīgākus nosacījumus.

Izdevīgs patēriņa kredīts internetā

Kad jūsu plānos ir lieli izdevumi un finanses tos vēl neļauj īstenot, daudzi šādus izdevumus atstāj uz labākiem laikiem, un plāni vai sapņi paliek plāni.

Izdevīgs auto kredīts

Izdevīgs auto kredīts ir aizdevums, ko izmanto, lai iegādātos automašīnu, un tas ir saistīts ar labvēlīgām procentu likmēm, elastīgiem maksājumu nosacījumiem un citiem priekšrocībām.

Izdevīgākais patēriņa kredīts - salīdzinājums

Ja nepieciešams patēriņa kredīts, noteikti ir nepieciešams izdevīgākais.

Izdevīgākais naudas kredīts

Visbiežāk nauda neparedzētiem izdevumiem nepieciešama uzreiz un ne vienmēr ir laiks savākt vajadzīgo summu.

Izdevīgākais auto līzings

Auto iegāde ne vienmēr un ne visiem var būt viegls un vienkāršs process. Lai iegādātos automašīnu ar aizdevēju starpniecību, ir daudz un dažādu finansēšanas iespēju un to pakalpojumi.

Ilgtermiņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Par kredītvēsturi sauc personas finansiālo saistību apkopojumu, kurā parādās detalizēta informācija gan par agrākām, gan esošām kredītsaistībām, iekļaujot gan izpildītās, gan aktīvās.

Elizings kredītu salīdzināšana

Droši vien katrs, kurš plāno ņemt kredītu, vēlas, lai tas būtu izdevīgākais kredīts.

Citadele patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir aizdevums, kuru Jūs varat izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, mājokļa renovācijai, ceļojumam vai lielāka pirkuma veikšanai.

Bezprocentu kredīts tiešsaistē

Bezprocentu kredīts tiešsaistē ir viena no pieejamajām iespējām, kas ļauj aizņemties naudu bez jebkādas procentu likmes.

Banku salīdzinājums

Laikam ejot, Latvijā aizvien vairāk parādās kredītu bankas, kuras piedāvā dažāda tipa finansējumu un kreditēšanas pakalpojumus, kas klientiem sniedz iespēju saņemt finansējumu un piepildīt gan ilgi lolotus sapņus, gan veikt neplānotus, bet tiešām steidzami nepieciešamus, pirkumus.

Auto līzinga kalkulators

Diezgan bieži jūs varat saskarties ar līdzekļu trūkumu, lai iegādātos konkrētu produktu. Tad daudzi izmanto kredītu.

Auto kredīts vai līzings

Lai iegādātos automašīnu aizvien biežāk tiek meklēts papildus finansējums. Mainoties finansēšanas tendencēm, jau izsenis zināmajam auto līzingam tagad ir jauns sabiedrotais – auto kredīts vai kredīts auto iegādei.

Auto kredīts bez banku starpniecības

Mūsdienās reti kurš atļaujas nopirkt jaunu vai mazlietotu mašīnu bez papildu līdzekļu aizņemšanās no kreditēšanas iestādēm.

Auto kredīts atsauksmes un salīdzinājums

Lai iegādātos savu sapņu auto, pietiek izsvērt plusus un mīnusus un meklēt iespējas to iegādāties.

Ātro kredītu kompānijas salīdzinājums Latvijā

Ātrie kredīti mūsu tirgū parādījās pirms nedaudz vairāk kā 10 gadiem un ieņēma praktiski pirmo vietu pēc pieprasījuma starp citiem kredītiem.

Ātrie kredīti internetā

SMS un ātro kredītu aizdevēji ir tās kompānijas, kuras piedāvā nelielus aizdevumus uz īsiem termiņiem. Šāda kredīta veida pamatuzdevums, sniegt palīdzību klientam īsā laika posmā, kad aizdevums nepieciešams līdz algas saņemšanai vai steidzama un pat impulsīva pirkuma gadījumā.

Ātrie kredīti atsauksmes

Ātrie kredīti jeb SMS kredīti ir vispopulārākie kredīti mūsdienās.

Ātrais naudas kredīts internetā

Kad mazām vajadzībām nepietiek naudas, nereti palīgā nāk ātrais naudas kredīts internetā. Šāds aizdevums ir ļoti ērts, jo neprasa ilgu laiku noformēšanai, tiek izsniegta uz īsu laiku un tiek izsniegta vai nu tiešsaistē, ar SMS palīdzību, vai retāk ofisā.

Ātrais kredīts bez darba vietas

Bieži vien daži no mums nonāk neapskaužamā situācijā. Zaudējam darbu, vai ilgstoši neizdodas atrast kāroto darba vietu un amatu. Mēdz būt personas kuras ilgstoši ir nodarbinātas arī neoficiāli.

Aizdodu naudu ar sliktu kredītvēsturi

Kad rodas finansiālas problēmas, mēs visos iespējamos veidos meklējam izeju no šīs situācijas. Kāds izmanto radinieku vai draugu palīdzību, kāds ņem kredītu no bankas vai citas kredītiestādes.

Aizdevumi fiziskām personām

Kredīts privātpersonām tiek izsniegts jebkurām personiskām vajadzībām, vai tā ir automašīnas, tehnikas, nekustamā īpašuma iegāde.

Aizdevums auto iegādei

Lai iegādātos automašīnu aizvien biežāk tiek meklēts papildus finansējums. Mainoties finansēšanas tendencēm, jau izsenis zināmajam auto līzingam tagad ir jauns sabiedrotais – aizdevums auto iegādei.